Moje stylizacje | My outfits

#3 Autumn grunge

W zależności od pogody i pory roku zmieniam style jak kameleon. Latem lepiej czuję się w boho, wystrojona w kwiaty, falbanki i koronkowe botki, zimą zawsze nachodzi mnie ochota na ciężkie motocyklowe buty, długie kozaki, skórzane spodnie i ciemne kolory. Mogę spokojnie otworzyć zimowy sezon ze stylizacją w klimacie grunge.

Sukienkę miałam całe 2 dni, po czym przy klejeniu ręcznych robótek oberwała klejem Kropelką, nie do sprania. Pozbierałam parę naszywek – jedną wyhaczyłam w schowku mamy, dwie kupione na promocji w sieciówce, jedna z pasmanterii.. I tak sukienka stała się krzykiem mody.


During a year I change my style like a cameleon. In the summer I prefer boho style, flower power, flounces and lace boots, in the winter I wear heavy motorcycle boots, leather trousers and dark patterns. I think I may finally open winter season with my grunge outfit below.

The dress I had all 2 days. It had an accident with a strong glue during hand made work. I got some badges – one was taken form my mum’s stuff, another two were bought on a sale, one from local haberdashery. And that’s how the dress was made a great rage.

#1.1#2.1#3#4#5

dress – Zara
blouse – Stradivarius
backpack – Sinsay
coat – Mohito
boots – CCC
sunglasses – Seen
gloves – Sinsay
necklace – Sinsay
earrings – W.Kruk
badges – Stradivarius and misc

justine®

36 thoughts on “#3 Autumn grunge

 1. Szkocka krata jest ponad czasowa 🙂 do tego miałaś okazję dodać swój element, teraz wygląda super 🙂 Zazdroszczę też kobietom, które mogą nosić spódnice/sukienki na długość 3/4, ja nie mogę się przemóc, bardzo podoba mi się taki styl 🙂

  Liked by 1 person

  1. Na pewno kwestia przyzwyczajenia się do noszenia takiej długości 🙂 Niestety nie jestem za wysoka, bo mam 162 cm, więc teoretycznie to też nie jest fason dla mnie, a jednak czuję się w nim świetnie i nie będę sobie odmawiać noszenia takich sukienek

   Like

  1. Całe życie żyłam w przekonaniu, że jestem niefotogeniczna. Podejście, wypracowanie dobrej pozy i dobrze uchwycony moment wszystko zmienia. Chociaż dalej trochę krępuję się przed obiektywem to już mniej krytycznie oceniam swoje zdjęcia, a bardziej obiektywnie 🙂

   Like

  1. Szczególnie kraciaste marynarki i żakiety – są równocześnie eleganckie ale casualowe 🙂 Czerwień zawsze kojarzy mi się albo z jesiennymi kolorami, albo świętami, chyba jak każdemu. Również pozdrawiam!

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s